9qugorgqtc2hfx1j8j3z

Wzór barokowy na torcie

prosta technika tworzenia pięknych wzorów.

   Zobacz trailer

Wzory barokowe z pozoru wyglądają na bardzo skomplikowane. Gdy jednak rozłożymy je na czynniki pierwsze, okazuje się, że wcale tak nie jest.

Na tym szkoleniu poznacie technikę wykonywania takich wzorów. Porozmawiamy o tym jakie masy i kremy można wykorzystać do ich użycia i jakich narzędzi potrzebujecie aby je wykonać.

W materiałach szkoleniowych otrzymacie komplet szablonów, które pomogą wam przećwiczyć rękę i nabrać niezbędnej wprawy.

Na koniec pokażę wam jeszcze dwie stosunkowo proste modyfikacje tego wzoru. Mam nadzieję, że otworzą wam one oczy na wiele nowych możliwości.

Do części rozdziałów dołączyłam quizy. Robię je z dwóch powodów: po pierwsze abyście mogli sprawdzić swoją wiedzę, po drugie aby zwrócić wam uwagę na najważniejsze aspekty z danego rozdziału.

Chciałabym abyście skoncentrowali się na prawidłowych odpowiedziach, nawet jeśli nie udało się wam zaznaczyć ich poprawnie. Mogą one bowiem za jakiś czas oszczędzić wam wielu tortowych rozczarowań.

Powodzenia!

😊Twój nauczyciel


Beata Kuryło
Beata Kuryło

W swoim życiu stworzyłam tak wiele tortów i dekoracji cukierniczych, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Większość powstawała w mojej kuchni. Dlatego doskonale wiem jak pracuje się w domu, bez profesjonalnych urządzeń, zdana często na własną kreatywność i pomysłowość.

Zazwyczaj zanim zdecydowałam się na zakup kolejnych foremek czy narzędzi, testowałam wszystkie mniej lub bardziej niekonwencjonalne rozwiązania...😄 Każdy udany projekt daje mi zawsze ogromną satysfakcję, ale nie myślcie, że moje życie składa się z samych wspaniałych i doskonałych tortów. Porażki nigdy nie są przyjemne, bywają bardzo stresujące i frustrujące, ale stanowią zawsze najcenniejszą naukę (doceniam ją zazwyczaj po dłuuugim okresie zdystansowania się 😂😂 ).

Mam w życiu to szczęście, że wprawdzie tysiące kilometrów stąd, ale znalazłam swojego mentora, dzięki któremu powoli i mozolnie wspinam się na coraz wyższe "szczyty". Torty to moje życiowe uzależnienie. Mam nadzieję, że uda mi się wciągnąć Was w mój kolorowy świat Orchideli.


Często zadawane pytania


Kiedy kurs się zaczyna i kiedy kończy?
Kurs zaczyna się teraz i się nie kończy. Jest to kurs online, który robisz we własnym tempie - Ty decydujesz kiedy zacząć i kiedy skończyć.
Na jak długo mam dostęp do kursu?
Po zarejestrowaniu masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Co jeśli kurs mi się nie podoba?
Zależy nam na Twojej satysfakcji. Jeśli zakup okazał się nie trafiony, skontaktuj się z Orchideli w ciągu pierwszych 10 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Ten kurs nie jest jeszcze otwarty.