Magnolia

czyli jak zrobić cukrową magnolię z lukru

   Zobacz trailer

Magnolia

Magnolia to bardzo uniwersalny kwiat.

Możecie nią ozdobić tort weselny, komunijny czy chrzcinowy. Jest na tyle ozdobna, że może występować jako pojedyncza dekoracja na torcie.

Wybrałam ją w sposób nieprzypadkowy, ponieważ po pierwsze nie wymaga robienia wielu czasochłonnych płatków, a po drugie do jej zrobienia nie będziecie potrzebowali żadnych specjalnych wykrawaczek.

Biały kolor płatków stwarza dodatkowo wiele różnych możliwości ozdabiania czy kolorowania.

Do części rozdziałów dołączyłam quizy. Robię je z dwóch powodów: po pierwsze abyście mogli sprawdzić swoją wiedzę, po drugie aby zwrócić wam uwagę na najważniejsze aspekty z danego rozdziału.

Chciałabym abyście skoncentrowali się na prawidłowych odpowiedziach, ponieważ stanowią one pomocne wskazówki przy tworzeniu cukrowych kwiatów.

Zapraszam do wspólnej nauki.


Twój nauczyciel


Beata Kuryło
Beata Kuryło

W swoim życiu stworzyłam tak wiele tortów i dekoracji cukierniczych, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Większość powstawała w mojej kuchni. Dlatego doskonale wiem jak pracuje się w domu, bez profesjonalnych urządzeń, zdana często na własną kreatywność i pomysłowość.

Zazwyczaj zanim zdecydowałam się na zakup kolejnych foremek czy narzędzi, testowałam wszystkie mniej lub bardziej niekonwencjonalne rozwiązania...😄 Każdy udany projekt daje mi zawsze ogromną satysfakcję, ale nie myślcie, że moje życie składa się z samych wspaniałych i doskonałych tortów. Porażki nigdy nie są przyjemne, bywają bardzo stresujące i frustrujące, ale stanowią zawsze najcenniejszą naukę (doceniam ją zazwyczaj po dłuuugim okresie zdystansowania się 😂😂 ).

Mam w życiu to szczęście, że wprawdzie tysiące kilometrów stąd, ale znalazłam swojego mentora, dzięki któremu powoli i mozolnie wspinam się na coraz wyższe "szczyty". Torty to moje życiowe uzależnienie. Mam nadzieję, że uda mi się wciągnąć Was w mój kolorowy świat Orchideli.


Program kursu


  Modyfikacje wzoru podstawowego
Dostępny dni
dni po rejestracji
  Zakończenie
Dostępny dni
dni po rejestracji

Często zadawane pytania


Kiedy kurs się zaczyna i kiedy kończy?
Kurs zaczyna się teraz i się nie kończy. Jest to kurs online, który robisz we własnym tempie - Ty decydujesz kiedy zacząć i kiedy skończyć.
Na jak długo mam dostęp do kursu?
Po zarejestrowaniu masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Co jeśli kurs mi się nie podoba?
Zależy nam na Twojej satysfakcji. Jeśli zakup okazał się nie trafiony, skontaktuj się z Orchideli w ciągu pierwszych 10 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Ten kurs nie jest jeszcze otwarty.