Mmmyavwhsdaorb9igxsg

Perfekcyjne kokardy z lukru

czyli jak przygotować dowolną kokardę z lukru zaczynając od najprostszych a na najbardziej okazałych kończąc.

   Zobacz trailer

Tematem szkolenia są perfekcyjne kokardy z lukru. Być może wielu z was nie jest świadomych jak rozległe i rozbudowane może być to zagadnienie. Kokarda nie musi stanowić tylko dodatku przy dekorowaniu tortu. Istnieje wiele kokard, które same w sobie stanowią wspaniałą i okazałą dekorację.

Zaczniemy od przygotowania najprostszych kokard, w oparciu o podstawowe techniki, nie wymagające ani wielkiej wprawy ani umiejętności. Następnie przejdziemy do kokard nieco bardziej wymagających, które na potrzeby tego szkolenia nazwałam “bufiastymi”.

Pokażę wam jak je przygotować, ale również jak wykonać proste wzory na takiej kokardzie (paski, kropki i wzory odciskane).

Kolejny etap to przymocowanie kokardy do tortu. Porozmawiamy o tym czym można przymocować kokardę i jak to zrobić bezpiecznie i skutecznie.

Na koniec zostaną nam najbardziej okazałe i efektowne kokardy półokrągłe oraz ich szczególna odmiana jaką jest kokarda prezentowa.

Do większości rozdziałów dołączyłam quizy. Robię je z dwóch powodów: po pierwsze abyście mogli sprawdzić swoją wiedzę, po drugie aby zwrócić wam uwagę na najważniejsze aspekty z danego rozdziału.

Chciałabym abyście skoncentrowali się na prawidłowych odpowiedziach, nawet jeśli nie udało się wam zaznaczyć ich poprawnie. Mogą one bowiem za jakiś czas oszczędzić wam wielu tortowych rozczarowań.

Zapraszam do wspólnej nauki. Mam nadzieję, że czas który poświęcicie przyniesie Wam wiele nowych umiejętności.


Twój nauczyciel


Beata Kuryło
Beata Kuryło

W swoim życiu stworzyłam tak wiele tortów i dekoracji cukierniczych, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Większość powstawała w mojej kuchni. Dlatego doskonale wiem jak pracuje się w domu, bez profesjonalnych urządzeń, zdana często na własną kreatywność i pomysłowość.

Zazwyczaj zanim zdecydowałam się na zakup kolejnych foremek czy narzędzi, testowałam wszystkie mniej lub bardziej niekonwencjonalne rozwiązania...😄 Każdy udany projekt daje mi zawsze ogromną satysfakcję, ale nie myślcie, że moje życie składa się z samych wspaniałych i doskonałych tortów. Porażki nigdy nie są przyjemne, bywają bardzo stresujące i frustrujące, ale stanowią zawsze najcenniejszą naukę (doceniam ją zazwyczaj po dłuuugim okresie zdystansowania się 😂😂 ).

Mam w życiu to szczęście, że wprawdzie tysiące kilometrów stąd, ale znalazłam swojego mentora, dzięki któremu powoli i mozolnie wspinam się na coraz wyższe "szczyty". Torty to moje życiowe uzależnienie. Mam nadzieję, że uda mi się wciągnąć Was w mój kolorowy świat Orchideli.


Często zadawane pytania


Kiedy kurs się zaczyna i kiedy kończy?
Kurs zaczyna się teraz i się nie kończy. Jest to kurs online, który robisz we własnym tempie - Ty decydujesz kiedy zacząć i kiedy skończyć.
Na jak długo mam dostęp do kursu?
Po zarejestrowaniu masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Co jeśli kurs mi się nie podoba?
Zależy nam na Twojej satysfakcji. Jeśli zakup okazał się nie trafiony, skontaktuj się z Orchideli w ciągu pierwszych 10 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Ten kurs nie jest jeszcze otwarty.