Bez9y8yqgmrg78e1s9mg

Dalia

czyli cukrowy kwiat idealny na każdą okazję. Zapisz się (lub zaloguj) do akademii, aby obejrzeć kurs za darmo.

Dalia to kwiat, który wykonacie za pomocą dwóch tylko okrągłych foremek. Nie będziecie potrzebowali do niej żadnych specjalistycznych akcesoriów takich, jak druciki florystyczne, maty, gąbki itd.

Trzeba się wprawdzie przy nim nieco napracować, z racji tego, że posiada on sporo indywidualnych płatków, jednak efekt końcowy wart jest poświęconego czasu.

Twój nauczyciel


Beata Kuryło
Beata Kuryło

W swoim życiu stworzyłam tak wiele tortów i dekoracji cukierniczych, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Większość powstawała w mojej kuchni. Dlatego doskonale wiem jak pracuje się w domu, bez profesjonalnych urządzeń, zdana często na własną kreatywność i pomysłowość.

Zazwyczaj zanim zdecydowałam się na zakup kolejnych foremek czy narzędzi, testowałam wszystkie mniej lub bardziej niekonwencjonalne rozwiązania...😄 Każdy udany projekt daje mi zawsze ogromną satysfakcję, ale nie myślcie, że moje życie składa się z samych wspaniałych i doskonałych tortów. Porażki nigdy nie są przyjemne, bywają bardzo stresujące i frustrujące, ale stanowią zawsze najcenniejszą naukę (doceniam ją zazwyczaj po dłuuugim okresie zdystansowania się 😂😂 ).

Mam w życiu to szczęście, że wprawdzie tysiące kilometrów stąd, ale znalazłam swojego mentora, dzięki któremu powoli i mozolnie wspinam się na coraz wyższe "szczyty". Torty to moje życiowe uzależnienie. Mam nadzieję, że uda mi się wciągnąć Was w mój kolorowy świat Orchideli.


Często zadawane pytania


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Ten kurs nie jest jeszcze otwarty.