Lfcom5dhqjgcfmtcxoty

Barwienie lukru

czyli jak zawsze uzyskać kolor, którego potrzebujesz.

   Zobacz trailer

Na tym kursie zajmiemy się kolorami. Jeśli masz problem z uzyskaniem wybranego odcienia lukru, jeśli chciałabyś się dowiedzieć jak uzyskać daną barwę lub co wyjdzie, gdy pomieszasz dwa różne kolory, zapraszam do wspólnej nauki.

Podczas zajęć dowiesz się, między innymi, jak uzyskać różne odcienie brązu, czy zieleni. Jak zabarwić lukier na głęboką i mocną czerń. Pokażę jak łączyć barwniki, aby powstał kolor cielisty, rudy czy bordowy oraz co zrobić, jeśli czerwony barwnik okaże się jednak malinowy.

Na koniec opowiem również o tym, jak uzyskać delikatne pastelowe odcienie różu, zieleni, koloru niebieskiego czy beżu.

Do większości rozdziałów dołączyłam quizy. Robię je z dwóch powodów: po pierwsze abyście mogli sprawdzić swoją wiedzę, po drugie aby zwrócić wam uwagę na najważniejsze aspekty z danego rozdziału.

Chciałabym abyście skoncentrowali się na prawidłowych odpowiedziach. Nie przejmujcie się, nawet jeśli nie udało się wam ich zaznaczyć poprawnie. Powtarzanie to również świetna forma nauki :)

Do zobaczenia!Twój nauczyciel


Beata Kuryło
Beata Kuryło

W swoim życiu stworzyłam tak wiele tortów i dekoracji cukierniczych, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Większość powstawała w mojej kuchni. Dlatego doskonale wiem jak pracuje się w domu, bez profesjonalnych urządzeń, zdana często na własną kreatywność i pomysłowość.

Zazwyczaj zanim zdecydowałam się na zakup kolejnych foremek czy narzędzi, testowałam wszystkie mniej lub bardziej niekonwencjonalne rozwiązania...😄 Każdy udany projekt daje mi zawsze ogromną satysfakcję, ale nie myślcie, że moje życie składa się z samych wspaniałych i doskonałych tortów. Porażki nigdy nie są przyjemne, bywają bardzo stresujące i frustrujące, ale stanowią zawsze najcenniejszą naukę (doceniam ją zazwyczaj po dłuuugim okresie zdystansowania się 😂😂 ).

Mam w życiu to szczęście, że wprawdzie tysiące kilometrów stąd, ale znalazłam swojego mentora, dzięki któremu powoli i mozolnie wspinam się na coraz wyższe "szczyty". Torty to moje życiowe uzależnienie. Mam nadzieję, że uda mi się wciągnąć Was w mój kolorowy świat Orchideli.


Często zadawane pytania


Kiedy kurs się zaczyna i kiedy kończy?
Kurs zaczyna się teraz i się nie kończy. Jest to kurs online, który robisz we własnym tempie - Ty decydujesz kiedy zacząć i kiedy skończyć.
Na jak długo mam dostęp do kursu?
Po zarejestrowaniu masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Co jeśli kurs mi się nie podoba?
Zależy nam na Twojej satysfakcji. Jeśli zakup okazał się nie trafiony, skontaktuj się z Orchideli w ciągu pierwszych 10 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Ten kurs nie jest jeszcze otwarty.